O nas

Firma Prime Marine jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących producentów wysokiej jakości systemów nagłośnienia – Jl Marine Audio oraz Clarion. Oferujemy Państwu szeroki wybór modeli głośników Jl Audio M3, M6, M7 w różnych designach i wersjach kolorystycznych, subwooferów, wzmacniaczy oraz akcesoriów do stworzenia wysokiej klasy systemów nagłośnienia na Państwa łodzi.

Firma Prime Marine jest również przedstawicielem światowych, wiodących marek w branży marine. Oferujemy Państwu łodzie QUICKSILVER, SMARTLINER. W swoim portfolio mamy również silniki zaburtowe MERCURY, jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych silników zaburtowych na rynku.

Niezbędną w tych czasach jest również elektronika jachtowa, pozwalająca na bezpieczne i komfortowe pływanie. W tej dziedzinie oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek: echosondy, plotery, radary, autopiloty SIMRAD , LOWRANCE. W ofercie posiadamy również immobilizery (elektroniczne zrywki) 1st Mate, by mogli Państwo czuć się jeszcze pewniej i bezpieczniej na wodzie.

W stałej ofercie posiadamy również elektryczne silniki MOTORGUIDE, szczególnie cenione przez wędkarzy. Znajdziecie Państwo u nas części zamienne, oleje, śruby i akcesoria QUICKSILVER , ATTWOOD, OSCULATI, ULTRAFLEX, UFLEX.
Działamy od 2003 roku. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę zarówno w czasie zakupów jaki i w trakcie eksploatacji sprzętu. Posiadamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas łodzi, silników oraz elementów wyposażenia łodzi. Oferujemy również usługę przygotowania do zimowania jak i samego zimowania łodzi w hali lub na świeżym powietrzu. Naszym celem jest jak najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów. Dokładamy starań aby ciągle reprezentować najwyższy poziom obsługi.

Jl Audio: Każda podróż ma swoją ścieżkę dźwiękową. Spraw, by Twoja była niezwykła.

JL Audio od wielu lat zaliczane jest do elitarnego grona ekspertów w branży audio.  Swoją wysoką pozycję producent wypracował m.in. dzięki zaawansowanym technicznie wysokiej jakości głośnikom oraz wzmacniaczom. W tej chwili systemy nagłośnienia Jl Marine Audio są instalowane w najbardziej ekskluzywnych łodziach na świecie.

Firma JL Audio powstała w 1975 roku, a jej nazwa jest połączeniem pierwszych liter imion jej założycieli: James Birch i Lucio Proni „JL”. Na początku swojej działalności firma zasłynęła z produkcji domowych systemów głośnikowych oraz kitów do samodzielnego wykonywania zestawów nagłośnienia. W dalszej kolejności firma zajęła się instalacjami samochodowymi i wykorzystała przy tym głośniki własnej konstrukcji. 

Zaangażowanie inżynierów, w celu stworzenia najlepszego sprzętu audio, przyniosły rezultat w postaci 35 przyznanych patentów obejmujących 26 wynalazków związanych z głośnikami i elektroniką audio. Dziś firma JL prężnie działa na rynku Car audio, Marine audio, integracji systemów oraz Home Audio.

Jl Audio jest jedną z nielicznym firm samodzielnie projektujących, produkujących i testujących swój sprzęt we własnej fabryce Miramar na Florydzie, co przekłada się na zachowanie wysokiej jakości oraz niezawodności swoich produktów. Aby zbudować najlepsze na świecie głośniki marine, wszystkie materiały, zespoły i gotowe systemy są testowane przy użyciu zaawansowanego sprzętu testującego działanie mgły solnej i promieniowania UV, które symulują lata ekspozycji na te czynniki. Normy JL Audio dotyczące trwałości środowiskowej znacznie przewyższają typowe standardy branżowe, aby zapewnić lata niezmiennej pracy sprzętu na łodzi. Dlatego coraz więcej konstruktorów i monterów łodzi poleca głośniki JL Marine Audio. 

Tak samo jak łodzie są produkowane w wielu różnych stylach, tak i głośniki M7, M6 oraz M3 są oferowane w różnych wersjach designu, aby użytkownik mógł znaleźć taki, który najlepiej pasuje do stylu jego łodzi. 

Lata doświadczeń zaowocowały tytułem jednej z najlepszych firm produkujących sprzęt audio. Nasze głośniki znajdziesz na najlepszych łodziach na świecie … a także na najlepiej brzmiących!

Clarion Marine: dekady doświadczenia w dziedzinie marine audio.

80 lat budowania dobrego brzmienia.

Historia firmy Clarion sięga 8 dekad: najpierw jako producent radioodbiorników na baterie, a następnie pionier w branży audio na rynku motoryzacyjnym. Dobrą reputację firma zdobyła współpracując bezpośrednio z takimi firmami jak Citroën, Porsche i General Motors. Pozycjonowanie się w branży motoryzacyjnej sprawiło, że firma zaoferowała liczne innowacje audio i tym samym stała się liderem we wbudowanej elektronice audio.

Od samochodów do łodzi. W latach 90. powstała Clarion Marine, marka przeznaczona do pracy w sektorze żeglarskim. Dzięki wiedzy technicznej zdobytej w przeszłości i obszernej strategii testowania produktów, systemy audio Clarion Marine szybko stały się punktem odniesienia w branży żeglarskiej.

Każdy produkt był przez wiele godzin wystawiany na działanie promieni UV, działanie słonej wody oraz różnych temperatur, aby przetestować szok termiczny, zapewniając wysoką odporność na warunki morskie.

Pełna gama muzyki. U nas dostępna jest nowa seria głośników współosiowych i subwooferów CMSP. Urządzenia te mają konstrukcję techniczną pozwalającą na niskie zużycie energii i wysoki poziom wydajności dźwięku. Clarion Marine oferuje teraz metaliczny akcent, który udoskonala prosty i dobrze wykończony projekt: głośniki, subwoofery, wzmacniacze, zdalne sterowanie, inne akcesoria i kable.

Tłumacz »