MBT-CRXv2

MBT-CRXv2

Wodoodporny odbiornik BT ze sterowaniem

Kontroler / odbiornik audio Bluetooth®

 

Zaprojektowany do zastosowań morskich i sportów motorowych, kontroler/odbiornik MBT-CRXv2 Bluetooth® zapewnia ulubioną muzykę z urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth® bezpośrednio do systemu audio.

Dzięki klasie wodoodporności IP67, MBT-CRXv2 jest idealny do małych jednostek pływających, motocykli, quadów i innych pojazdów użytkowych. Dodaj łączność Bluetooth® do dowolnego urządzenia źródłowego z wejściami liniowymi/pomocniczymi lub podłącz bezpośrednio do wzmacniacza i używaj go jako samodzielnego urządzenia źródłowego/odbiornika. Duże przyciski z podświetleniem LED są dobrze widoczne i łatwe w użyciu, zarówno w dzień, jak iw nocy. Niewielkie rozmiary i sprytna, jednootworowa konstrukcja sprawiają, że instalacja jest dziecinnie prosta. Dołączona jest również płyta adaptera, która ułatwia montaż z przodu lub tam, gdzie dostęp z tyłu jest ograniczony lub niemożliwy.

Wyposażony w Bluetooth® v4.0 i kodek audio Qualcomm® aptX™, MBT-CRXv2 wysyła najwyższej jakości dźwięk i wydajność z kompatybilnych urządzeń, zapewniając dynamiczny, podobny do płyty CD dźwięk bez żadnych kabli. Dzięki zasięgowi połączenia bezprzewodowego do 35 stóp możesz wygodnie sterować podłączonym dźwiękiem bez konieczności powrotu do urządzenia Bluetooth®. Oznacza to, że Twoje urządzenie może być bezpiecznie schowane z dala od żywiołów.

Gdy jesteś gotowy do wypłynięcia w żagle lub podjęcia kolejnej przygody, wspaniały dźwięk czeka na Ciebie dzięki kontrolerowi/odbiornikowi audio MBT-CRXv2 Bluetooth®.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie wykorzystanie tych znaków przez JL Audio jest objęte licencją.
* Qualcomm aptX jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Używanie takich znaków przez JL Audio jest objęte licencją.

Podstawowa specyfikacja Bluetooth® Wersja 4.0 z dźwiękiem Qualcomm® aptX™
Bieżące losowanie 48 mA (w stanie spoczynku) / 64 mA (przy pełnej mocy)
Wejście Napięcie Robocze 8 – 28 V DC
Ocena bezpiecznika 2A Mini ATC
Napięcie wyjściowe 2V RMS
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 18 kHz (±1dB)
Zakres połączenia* Do 35 stóp / 11 m
Stosunek S/N 93 dB (20 Hz – 20 kHz)
Pojemność wyjściowa zdalnego włączania 350 mA (maks.)
Profil Bluetooth® A2DP (wysoka jakość, dźwięk stereo)
Wyjścia Jedna para stereo, wtyki RCA niskiego poziomu
*Maksymalny zasięg jest osiągany w instalacjach w zasięgu wzroku. Rzeczywisty zasięg będzie się różnić w zależności od specyfiki instalacji.
Szerokość (W) 2,15 cala / 55 mm
Wysokość (H) 2,15 cala / 55 mm
Głębokość (D) 0,74 cala / 19 mm
Głębokość montażu (A) 2,36 cala / 60 mm
Średnica otworu montażowego 1,125 cala / 29 mm (minimalna średnica do montażu z dostępem od tyłu panelu)
1,875 cala / 48 mm (maksymalna do montażu z przodu z płytą)

Podsumowanie technologii bezprzewodowej Bluetooth® :
Bezpieczna i wygodna łączność bezprzewodowa z szeroką gamą platform urządzeń elektronicznych.

Szczegółowe informacje:
Zainspirowana przez króla Danii Haralda Bluetooth, który zjednoczył Danię i Norwegię w X wieku, technologia bezprzewodowa Bluetooth® jest obecnie używana na całym świecie, umożliwiając bezprzewodową łączność miliardom urządzeń elektronicznych. Dzięki jednolitej strukturze specyfikacji, niskiemu zużyciu energii i łatwości użytkowania, szeroka gama urządzeń wyposażonych w Bluetooth® jest bezpiecznie połączonych ze sobą (proces znany jako „parowanie”), zapewniając im bezproblemową komunikację i przesyłanie danych.

Bluetooth® to światowy standard bezprzewodowego łączenia urządzeń elektronicznych.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie wykorzystanie tych znaków przez JL Audio jest objęte licencją.

Podsumowanie technologii kodowania dźwięku Qualcomm® aptX™ :
Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth® może teraz zbliżyć się do jakości dźwięku o jakości CD, gdy używa się urządzenia do przesyłania strumieniowego wyposażonego w kodek audio Qualcomm® aptX™.

Szczegółowe informacje:
Algorytm kodowania aptX™, pierwotnie opracowany w latach 80. na Queen’s University w Belfaście, był tajną bronią profesjonalnego przemysłu audio i filmowego ze względu na jego zdolność do dostarczania dźwięku o jakości podobnej do płyty CD za pośrednictwem połączeń bezprzewodowych Bluetooth® o niskim poborze mocy.

Kiedy fale dźwiękowe są przesyłane przez Bluetooth® jako dźwięk cyfrowy, są najpierw kompresowane w celu zmniejszenia ich rozmiaru za pomocą metody kodowania zwanej „SBC”, co oznacza kodowanie podpasmowe o niskiej złożoności. proces kompresji wykonuje serię migawek dźwięku w określonych momentach, znanych jako „próbki”, a przy wystarczającej liczbie próbek odbiornik Bluetooth® może je z powrotem przekształcić w pełną falę dźwiękową.

Ponieważ Bluetooth® jest ograniczony przez maksymalną dostępną przepustowość i ponieważ SBC został zaprojektowany tak, aby zużywać jak najmniej mocy obliczeniowej, część danych jest odrzucana przy użyciu procesu zwanego „modelowaniem psychoakustycznym”. Modelowanie psychoakustyczne usuwa fragmenty danych, których teoretycznie nie można usłyszeć, aby zmniejszyć rozmiar pliku. Rezultatem jest mniej niż dokładne odtwarzanie dźwięku.

Aby przezwyciężyć ograniczenia małej mocy SBC i ograniczenia przepustowości dźwięku Bluetooth®, opatentowany algorytm kodowania aptX™ stosuje inne podejście do redukcji przepływności. Używając metody „time domain ADPCM” do kodowania dźwięku, aptX™ zużywa mniej bitów na próbkę, dzięki czemu pliki są mniejsze i docierają w sposób przezroczysty i nienaruszony. Rezultatem jest odtwarzanie dźwięku w pełnym paśmie, które wymaga mniej energii i rozmiaru do transmisji.

* Qualcomm aptX jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Jakiekolwiek użycie takich znaków przez JL Audio jest objęte licencją.

Tłumacz »